<span><b>Marcin</b> Kluś</span> RADCA PRAWNY
Marcin Kluś RADCA PRAWNY

Specjalista prawa medycznego. 

Prawnik rodzin poszkodowanych

w wyniku błędów okołoporodowych

 

 

klus@kancelariaklus.pl

 

+48 600 403 242

Więcej

O mnie - Radca Prawny Marcin Kluś

W latach 2004-2012 zdobywałem doświadczenie w renomowanych kancelariach prawnych, w których zajmowałem się obsługą osób fizycznych i prawnych w sprawach cywilnych, gospodarczych i pracowniczych.

Jednak nieprzerwanie od 2004 roku specjalizuję się w sprawach związanych z uzyskaniem odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty na rzecz osób poszkodowanych w wyniku błędów medycznych. Prowadzę przede wszystkim trudne i dotkliwe dla najmłodszych pacjentów i ich rodziców sprawy, związane z wadliwą opieką okołoporodową i przebiegiem porodu.

Nadto, jestem opiekunem prawnym poszkodowanych pacjentów w sprawach, których przedmiotem są błędy i uchybienia w pozostałych dziedzinach medycyny, m.in. takich jak: urologia, ortopedia, chirurgia ogólna i naczyniowa, anestezjologia lub ginekologia. Zajmuje się również wsparciem pacjentów, którzy doznali szkody i krzywdy w wyniku zakażeń szpitalnych. Często przedmiotem spraw mojej kancelarii jest również zwłoka w leczeniu pacjenta, w tym odmowa przyjęcia pacjenta do szpitala, w wyniku której pacjenci doznają poważnego uszczerbku na zdrowiu.

Moje wieloletnie doświadczenie w sprawach medycznych dotyczy nie tylko postępowań przed sądami cywilnymi, ale również przed sądami lekarskimi oraz Wojewódzkimi Komisjami do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych. Świadczę usługi na terenie całej Polski, niezależnie od miejsca, w którym rozpoczął się problem pacjenta.

Prywatnie jestem żonaty i mam dwóch chłopców. Rodzinie poświęcam każdą wolną chwilę. 

© Wszelkie prawa zastrzeżone